Klasik Araçlar Sonbahar Rallisi

09-11 tarihlerinde Nilüfer Karting Pistinde OSMANGAZİ ROTARY CLUP KASK ve OTOSK işbirliği ile Düzenlenecek Olan Klasik Araçlar Sonbahar Rallisine Davetlisiniz.....
Klasik Araçlar Sonbahar Rallisi
 
SONBAHAR RALLİSİ 9-11 Kasım 2018 BURSA
 
Bu Ralliyi Neden Yapıyoruz ?
 
Sonbahar Rallisi’nde sadece eğlenip yarışmıyoruz, aynı zamanda geleceğimiz olan çocuklarımızın sağlığı için önemli bir projeye katkıda bulunuyoruz. Elde edilen tüm ralli gelirlerinin Mudanya Devlet Hastanesi Çocuk Hastalıkları bölümüne cihaz alımı için bağışlanacağı rallimizde keyifli vakit geçireceğinizden eminiz. Bursa Osmangazi Rotary’nin değerli katkıları ve sponsorlarımızın desteği ile önemli bir sosyal sorumluluk projesinin gerçekleştirilmesine yapacağınız katkı için şimdiden teşekkür ederiz.
 
Rallimizde Neler Var?
 
Ralli boyunca, sonbaharın altın ve kızıl tonlarına bürünen Mudanya, Uludağ ve Apolyont /Uluabat Gölü etrafında birbirinden güzel manzaralı yollarda gezeceğiz. İlk defa bir gece etabı heyecanını birlikte yaşayacağız. Ve rallinin 3. gününde, sadece yollarda değil, pistte de kendimizi göstereceğiz.
 
9 Kasım 12:00’de Mudanya Mütareke Meydanı’nda buluşuyoruz. 12:00-14:00 arası yapılacak Teknik Kontrol’den sonra 14:00’de brifingimizi yapacağız. 14:30’da Mudanya Belediye Başkanı tarafından verilecek Seremonik Start’ta belediye bandosu da canlı repertuarı ile bizlere eşlik edecek. İlk gün Mudanya ile Bursa arasındaki keyifli manzaralı yollarda gezeceğiz.
 
Akşam konaklama mekanımız olan 5-yıldızlı Almira Otel’e geliyoruz. Otelin deneyimli mutfağının sunacağı “Bursa Lezzetleri Gecesi”nde sevdiğimiz ve özlediğimiz Bursa kebabının tadına bakacağız.
 
10 Kasım sabahı güne Ulu Önder Atatürk’ü ve ülkemiz için yaptıklarını anacağımız saygı duruşu ile başlayacağız. Yarışımız sabah 9:30’da başlayacak. Hedefimiz Uluabat/Apolyont Gölü. Daha önce klasiklerimizle hiç yarışmadığımız Uluabat/Apolyont Gölü etrafında etaplarımızı tamamlarken öğlen eğlenceli bir piknik molası vereceğiz. Akşam hava kararınca keyifli bir etkinliğimiz daha olacak: ilk defa klasiklerle gece etabı gerçekleştireceğiz. Gece etabımızı tamamladıktan sonra Osmangazi Rotary ailesi ile birlikte Almira Otel’de yapılacak kokteylde sohbet edip dostluklarımızı pekiştirirken Mudanya Devlet Hastanesi Çocuk Hastalıkları Bölümü için bağış ve hediye çekilişi yapacağız.
 
11 Kasım Pazar günü 10:00’da otelimizden ayrılıyoruz. Bursa içinde yapacağımız şehir etabından sonra Nilüfer Karting Pisti’nde buluşup klasiklerimizle pistte slalom ve fren testleri heyecanını yaşayacağız.
 
Bu yarışımızda bir ilk daha gerçekleştiriyoruz! “Genç Klasikler” kategorisinde, 1988-1997 arasında üretilmiş aracınızla yarışarak dereceye girme keyfini yaşayabilirsiniz. Rallimizin finişi ve ödül törenini Pazar öğleden sonra PodyumPark’taki North Shield’de yapacağız. Kupa töreninden sonra vedalaşarak evlerimize döneceğiz.
 
Kupalar, keyifli sohbetler, tazelenen dostluklarla süslenen, sonbahar renklerine bürünmüş manzaralı yollarda gezeceğimiz, termal otelde yorgunluk gidereceğimiz yılın son klasik rallisine tüm klasik severleri bekliyoruz.

 

SONBAHAR RALLİSİ PROGRAMI
 
9 Kasım Cuma 13:00 Teknik Kontrol, Mudanya Mütarekevi Evi Önü 14:00 Brifing 14:30 SEREMONİK START Mudanya Mütareke Evi Önü Mudanya ve Uludağ parkurları 17:30 Finish, Bursa Almira Otel 19:30 Almira Otel’de “Bursa Lezzetleri” Kebap Keyfi
 
10 Kasım Cumartesi 09:05 10 Kasım Anma Töreni 09:30 2. Gün START, Almira Otel Bursa çıkış, Apolyont/Ulubat Gölü etrafında etap Apolyont Etabı öğle yemeği molası 19:30 2.Gün FINISH, Almira Otel 20:30 Osmangazi Rotary Kokteyl Prolonge, Almira Otel Canlı müzik ve dans
 
11 Kasım Pazar 10:00 3.Gün START, Almira Otel (Otelden çıkış) Şehir etabı 12:00 Nilüfer Karting Pisti’ne varış 12:30 Slalom ve Fren testleri, 16:30 Ödül Töreni ve kapanış, North Shield, PodyumPark
 
Katılımlarınızı www.kask.club sitesinden yayınlanacak olan ‘’Ralli Katılım Formu’’ üzerinden yapabilir, detaylı bilgi için 0533 331 40 14 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
 
Sonbahar Rallisi’nde buluşmak üzere sağlıklı ve keyifli günler dileriz.
 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!